See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem leków w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, jako produkt leczniczy (dotyczy tylko leków). 4. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. 5. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ). 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 8 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części.
Vorherige Bekanntmachung: 859605-2025
Interne Kennung: 26/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywienia pozajelitowego, dojelitowego, płynów infuzyjnych i dializatów - część 8
Interne Kennung: Część 8