See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/3798 Přibyslavice - Svatoslav PDPS, IČ, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) a to oznámení záměru stavby příslušnému územně správnímu celku případně vlastníkům či provozovatelům dotčené technické infrastruktury, případně zajištění stanoviska ke stavbě. Dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. PDPS bude rozdělena na dvě etapy: Předmětem projektové dokumentace pro etapu III/3798 Přibyslavice – Svatoslav, úsek Přibyslavice – Spálený Mlýn je výměna krytových vrstev vozovky, sanace okrajů vozovky a recyklace za studena silnice III/3798 (na základě výsledků diagnostiky, varianta 2), sjednocení šířkového uspořádání s rozšířením v obloucích. Začátek úseku je v km 0,600 silničního staničení u obce Přibyslavice a konec ve staničení 3,300 silnice III/3798 u Spáleného mlýna. V rámci stavby dojde i k úpravě nezpevněné krajnice, pročištění příkopů, pročištění propustků či případné opravě (výměně), obnově hospodářských sjezdů včetně jejích odvodnění a ke zřízení vodorovného dopravního značení plastem. Délka úseku je 2 700 m. Dále je předmětem projektové dokumentace pro etapu III/3798 Přibyslavice – Svatoslav, úsek Spálený Mlýn – Svatoslav souvislá oprava vozovkového souvrství silnice III/3798 Spálený Mlýn – Svatoslav – křižovatka II/379 v km 3,300 – 6,780 pasportního staničení. Začátek úseku (km 3,300) je před mostem ev. č. 3798-4. Konec úseku (km 6,780) je v místě křižovatky se silnicí II/379. Délka úseku je 3480 metrů.
Interne Kennung: 1146/2025/99 + 1147/2025/99
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme