See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa lotniczego do silników turbinowych JET A-1 zwanego dalej „paliwem” wraz z usługą tankowania (serwis operacyjno-techniczny) do statków powietrznych będących własnością Zamawiającego w portach lotniczych
Beschreibung: Zakup paliwa lotniczego do silników turbinowych JET A-1 zwanego dalej „paliwem” wraz z usługą tankowania (serwis operacyjno-techniczny) do statków powietrznych będących własnością Zamawiającego w portach lotniczych
Vorherige Bekanntmachung: 848620-2025
Interne Kennung: 32/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131000 Flugzeugkerosin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63733000 Betankung von Flugzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zakup paliwa lotniczego do silników turbinowych JET A-1zwanego dalej „paliwem” wraz z usługą tankowania (serwis operacyjno-techniczny) do statków powietrznych będących własnością Zamawiającego w portach lotniczych
Menge: 7 500 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.