See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ogniw złącznych do łańcuchów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogniw złącznych do łańcuchów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 522568-2025
Interne Kennung: 702500940
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44542000 Kettenglieder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702504247
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą: WIMAR WIECZOREK Spółka jawna w zakresie zadania nr 1 na dostawy ogniw złącznych do łańcuchów górniczych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702504248
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą: Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. w zakresie zadań nr 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 na dostawy ogniw złącznych do łańcuchów górniczych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.