13033-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Wieluń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Wieluń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Wieluń oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Usługa odbierana poniższych rodzajów odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wieluń, poprzez odbieranie i zagospodarowanie następujących frakcji odpadów selektywnie zebranych: a) papier i tektura; b) metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe; c) szkło; d) bioodpady; e) odpady wielkogabarytowe; f) zużyte opony; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; oraz i) popiołu z palenisk domowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 5 SWZ oraz załącznik nr 12 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung662879-2024
Interne KennungZP.271.2.36.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Wieluń oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Usługa odbierana poniższych rodzajów odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wieluń, poprzez odbieranie i zagospodarowanie następujących frakcji odpadów selektywnie zebranych: a) papier i tektura; b) metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe; c) szkło; d) bioodpady; e) odpady wielkogabarytowe; f) zużyte opony; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; oraz i) popiołu z palenisk domowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 5 SWZ oraz załącznik nr 12 do SWZ