See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Domova seniorů Bojčenkova 1099
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci stávajících objektů a s tím související projektová činnost spočívající ve zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a poskytnutí související inženýrské činnosti, realizace samotných stavebních prací a další činnosti související s rekonstrukcí Domova seniorů Bojčenkova na základě vydaného stavebního povolení č.j. UMCP14/18/05855/OV/SIKM ze dne 8.2.2018, rozhodnutí o prodloužení stavebního povolení č.j. UMCP14/20/06676/OV/SIKM ze dne 10.2.2020, rozhodnutí o povolení změny stavby před jejím dokončením č.j. UMCP14/21/11443/OV//SIKM ze dne 18.3.2021, a dále projektové dokumentace pro změnu stavby před jejím dokončením zpracované společností a3atelier s.r.o., a to včetně dodávky interiérového vybavení na základě studie interiéru zpracované rovněž společností a3atelier s.r.o. Předmět veřejné zakázky je definován ve smyslu § 92 odst. 2 ZZVZ požadavky na výkon a funkci. Požadavky na výkon a funkci jsou detailně popsány v přílohách této zadávací dokumentace. Součástí plnění veřejné zakázky bude zejména: (a) vyhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby dle vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění; včetně zajištění geologických a stavebně technických průzkumů; (b) zajištění inženýrské činnosti ke stavbě, včetně případné změny stavby před dokončením; (c) provedení stavby; (d) dodávka interiérového vybavení; (e) zajištění dokladů a náležitostí umožňujících zahájení řízení, případně jiného postupu dle stavebního zákona, na základě kterého bude možné stavbu trvale užívat, tj. zajištění vydání kolaudačního souhlasu k provedené stavbě, bude-li pro trvalé užívání nezbytný; a poskytnutí veškeré součinnosti při jednáních s dotčenými orgány státní správy a stavebním úřadem; (f) vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby, včetně jeho digitálního modelu v souladu s principy „Building Information Modelling“; (g) další činnosti a dokumentace výslovně výše neuvedené, ale nezbytné pro plnění veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 39100000 Möbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MCP14-RAJ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39100000 Möbel, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)