130369-2025 - Wettbewerb
Belgien – Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Raamovereenkomst voor het leveren van dranken aan groep Dilbeek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van dranken aan groep Dilbeek
BeschreibungLeveren van dranken voor diverse vestigingen binnen de gemeente Dilbeek. Het betreft een samengevoegde opdracht zoals bedoeld in artikel 48 van de wet inzake Overheidsopdrachten. De gemeente Dilbeek treedt voor deze opdracht op als aanbestedende overheid in naam de gemeente Dilbeek, OCMW Dilbeek en de EVA-vzw gemeentelijke kinderopvang Dilbeek. De opdracht heeft een looptijd van 4 jaar en gaat in vanaf 1 april 2025 tot en met 31 maart 2029. Gebruikers, die activiteiten organiseren in het kader van socio-culturele en sportieve activiteiten binnen de leveringsplaatsen die voorwerp uitmaken van deze opdracht, kunnen eveneens genieten van de voorwaarden die voortvloeien uit het afgesloten drankencontract. Leveringsplaatsen (volgens juridische entiteit; opgelet, deze kunnen tijdens de looptijd van de opdracht wijzigen/aangevuld worden) : Gemeente Dilbeek 1. Balletzaal Keperenberg, Keperenbergstraat 37b, 1701 Itterbeek 2. Trefcentrum Solleveld, Solleveld 11, Sint-Martens-Bodegem 3. Kasteel La Motte, Lumbeekstraat 20, 1700 Sint-Ulriks-Kapelle 4. Cultuurcentrum Westrand, Kamerijklaan 46, 1700 Dilbeek 5. Watermolen Sint-Gertrudis-Pede, Lostraat 84, 1703 Sint-Gertrudis-Pede (Schepdaal) 6. Huisje Mostinckx, Dorpsplein 5, 1700 Sint-Martens-Bodegem 7. Gemeenschapslokalen Sint-Gertrudis-Pede, Lostraat 74, 1703 Schepdaal 8. Jeugdcentrum Castelhof, Molenstraat 102, 1700 Sint-Martens-Bodegem 9. Academie muziek, woord en dans Dil’arte, Kamerijklaan 50, 1700 Dilbeek 10. Caerenbergveld, Kerkhofstraat z/n, 1703 Schepdaal 11. Sportcomplex Roelandsveld, Sportlaan 24, 1700 Dilbeek 12. Gemeenteschool Jongslag, Marktplein 8, 1700 Dilbeek 13. Gemeenteschool ’t Keperke, Keperenbergstraat 37A, 1701 Itterbeek 14. Gemeenteschool De Klimop, Marktstraat 25, 1703 Schepdaal 15. Gemeenteschool De Kriebel, Kerkstraat 1, 1700 Sint-Ulriks-Kapelle 16. Gemeenteschool Jongslag afdeling Begijnenborre, Bodegemstraat 113, 1700 Dilbeek 17. Kasteel-gemeentehuis, Gemeenteplein 1, 1700 Dilbeek 18. Kasteelhoeve, de Heetveldelaan 4, 1700 Dilbeek 19. Speelplein Begijnenborre, Bodegemstraat 113, 1700 Dilbeek 20. Koetshuis, de Heetveldelaan 10, 1700 Dilbeek 21. Gemeentelijke loods, Industrialaan 1, 1702 Groot-Bijgaarden 22. Gemeentelijke loods, Geraardsbergsestraat 136, 1703 Schepdaal OCMW Dilbeek 23. Woonzorgcentrum (keuken) Breugheldal, Itterbeeksebaan 208 te 1701 Itterbeek 24. Woonzorgcentrum (cafetaria) Breugheldal, Itterbeeksebaan 208 te 1701 Itterbeek EVA vzw Gemeentelijke kinderopvang Dilbeek 25. Kinderdagverblijf 't Bijgaardje, Hazelaarstraat 10, 1702 Groot-Bijgaarden 26. Kinderdagverblijf 't Klein keperke, Keperenbergstraat 11, 1701 Itterbeek 27. Kinderdagverblijf 't Bergske, Keperenbergstraat 39, 1701 Itterbeek
Interne KennungPPP07V-2022/5047/2025170
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025170_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke