See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst 2025 - 2029 voor de overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp “Printers, MFP’s en bijhorende Software – Leasing inclusief Onderhoud”, voor een maximale geraamde waarde van 100 miljoen EURO en bestaande uit 1 perceel.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst 2025 - 2029 voor de overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp “Printers, MFP’s en bijhorende Software – Leasing inclusief Onderhoud”, voor een maximale geraamde waarde van 100 miljoen EURO en bestaande uit 1 perceel.
Interne Kennung: OC/2025/010/PG-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2025/010/PG-2 - 1
Interne Kennung: 1