2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zintegrowany System Wieżowy dla TWR EPWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zintegrowany System Wieżowy dla TWR EPWA
Vorherige Bekanntmachung: 830814-2025
Interne Kennung: 132/MZP/2025/P/ASM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48121000 Softwarepaket für die Flugsicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zintegrowany System Wieżowy dla TWR EPWA. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje jako opcje: zakup systemu zapasowego (fallback system) oraz zakup stanowisk do odczytu (read-only working position). Szczegółowe informacje zawarte są w Załączniku nr 2 do SWZ - IPU.