Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Erfüllungsort
Land: Tschechien
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Kdekoliv v dané zemi znamená tato pracoviště Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Most, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Zlín, Ústí nad Labem, Plzeň, Klatovy (podrobně jsou místa plnění - seznamy objektů včetně adres k dispozici v příloze č. 3 Smlouvy - Seznam objektů
Geschätzte Dauer