2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych dla których organizatorem jest Gmina Dobrodzień
Beschreibung: Transport drogowy w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Dobrodzień oraz obszar gmin sąsiednich, które zawarły z Gminą Dobrodzień porozumienia gminne. Linie komunikacyjne: Linia nr 1 - Dobrodzień - Bzinica Nowa - Kolejka - Bzinica Stara - Pludry - Kolonia Pluderska - Pludry - Pietraszów - Liszczok Linia nr 2 - Dobrodzień – Gosławice – Zwóz -Główczyce – Gosławice - Dobrodzień Linia nr 3 - Dobrodzień - Ligota Dobrodzieńska -Makowczyce – Turza – Dąbrowica - Myślina – Błachów - Dobrodzień Linia nr 4 - Dobrodzień – Klekotna – Rzędowice -Bzionków – Malichów – Kocury -Szemrowice – Warłów – Dobrodzień Linia nr 5 - Dobrodzień – Bąki - Bzinica (szkoła) -Kolejka - Bzinica Nowa – Dobrodzień Linia nr 6 - Dobrodzień – Warłów – Rzędowice-Klekotna - Kolonia Łomnicka – Wysoka -Olesno Linia nr 7 - Dobrodzień – Turza – Myślina – Dąbrowica - Grodziec Linia nr 8 - Dobrodzień – Szemrowice – Kadłub Wolny – Zębowice - Grodziec Linia nr 9 - Wystrzyca - Gosławice - Dobrodzień Hadasiki - Dobrodzień - Błachów - Ligota Dobrodzieńska - Makowczyce - Turza - Myślina - Dąbrowica - Grodziec
Interne Kennung: GK.7240.2.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)