130494-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych - uzupełnienie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych - uzupełnienie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych okulistycznych. Zamówienie podzielone jest na 11 pakietów (części). Umowy w zakresie poszczególnych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 7 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostawy zawiera Załącznik nr 1 do SWZ („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ („Formularze cenowe”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AZP/02/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie: przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 i dalsze ustawy Pzp, z zastosowaniem procedury, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 1 Wyroby medyczne do zabiegów okulistycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostawy zawiera Załącznik nr 1 do SWZ („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ („Formularze cenowe”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 2 Zużywalny materiał do warstwowej chirurgii rogówki ALTK kompatybilny z mikrokeratomem MORIA
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 3 Hipoosmolarna ryboflawina
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 4 Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do pobrań rogówek
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 5 Wielorazowe kasety sterylizacyjne na narzędzia chirurgiczne
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 6 Wielorazowe trepany do keratoplastyki
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 7 Materiały szewne do zabiegów okulistycznych
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 8 Narzędzie do kauteryzacji
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 9 Probówki do pozyskiwania płynnej frakcji
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 10 Materiały szewne do zabiegów okulistycznych cz.I
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 11 Materiały szewne do zabiegów okulistycznych cz.II