See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie
Beschreibung: a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AS/1/4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, ustala termin składania ofert na 15 dni. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy leków i leków onkologicznych o charakterze powtarzalnym, realizowane na podstawie dotychczasowych umów, których okres obowiązywania upłynął w dniu 27 stycznia 2026 r., a pierwsze wszczęte postępowanie nie wyłoniło najkorzystniejszych ofert oraz leków, których zastosowanie wynika z decyzji Komitetu Terapeutycznego - konieczności wdrożenia nowych terapii spowodowanych m.in. wzrostem oporności bakterii. Zapewnienie ciągłości dostaw tych produktów leczniczych jest niezbędne z uwagi na bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i konieczność nieprzerwanego prowadzenia terapii. Dokumentacja zamówienia została przygotowana w sposób kompletny i jednoznaczny, a rynek wykonawców jest stabilny i dobrze znany, co umożliwia wykonawcom złożenie ofert w skróconym terminie bez ryzyka ograniczenia konkurencji. Zakres zamówienia oraz wymagania nie odbiegają od standardowych dla tego rodzaju dostaw, nie wymagają przeprowadzenia czasochłonnych analiz ani pozyskiwania informacji technicznych. W związku z powyższym zastosowanie skróconego terminu jest uzasadnione i nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - leki onkologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 1 - leki onkologiczne a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - leki onkologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 2 - leki onkologiczne a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - leki onkologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 3 - leki onkologiczne a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - leki onkologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 4- leki onkologiczne a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - leki
Beschreibung: Pakiet nr 5- leki a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - leki
Beschreibung: Pakiet nr 6- leki a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - leki
Beschreibung: Pakiet nr 7- leki a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - leki
Beschreibung: Pakiet nr 8- leki a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - leki
Beschreibung: Pakiet nr 9- leki a) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i leków onkologicznych dla SPZOZ w Krotoszynie - pakiet nr 1 - 9, wg Formularza cenowego - załącznik nr 2 do SWZ. Oferty należy składać na wszystkie pozycje w pakiecie nr: 1-9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach całych pakietów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania, zgodnie z wyborem Wykonawcy. h) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.