2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu neuronawigacji optycznej przeznaczonej do zabiegów neurochirurgicznych w obrębie mózgowia i kręgosłupa dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Zakup systemu neuronawigacji optycznej przeznaczonej do zabiegów neurochirurgicznych w obrębie mózgowia i kręgosłupa dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Vorherige Bekanntmachung: 574666-2025
Interne Kennung: WSM/DZP/381-9553/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169500 Systeme für die Nach- und Rückverfolgbarkeit in der Chirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup systemu neuronawigacji optycznej przeznaczonej do zabiegów neurochirurgicznych w obrębie mózgowia i kręgosłupa
Beschreibung: Zakup systemu neuronawigacji optycznej przeznaczonej do zabiegów neurochirurgicznych w obrębie mózgowia i kręgosłupa