2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ZESTAWU DO ZALEWANIA PALIW WRAZ Z KOMPLETEM MATRYC
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa zestawu do zalewania paliw wraz z kompletem matryc. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku numer 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Załączniku numer 7 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy (PPU). 3. Opis przedmiotu zamówienia w oparciu o Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 43415000-5: Formy odlewnicze 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu z zastrzeżeniem art. 261 upzp. 10. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 1 upzp. 11. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 12. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 upzp.
Interne Kennung: CRZP/IPO/FA/47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43415000 Gussformen
5. Los
Los: LOT-0001