2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31167987: Vervanging en renovatie technische installaties en het bedienings-, besturings- en bewakingssysteem Spijkenisserbrug en Brug over de Noord
Beschreibung: De oorspronkelijke aanbesteding heeft betrekking op de vervanging en renovatie van de technische installaties en het bedienings-, besturings- en bewakingssysteem van de Spijkenisserbrug en Brug over de Noord. Ten behoeve van een betrouwbare energievoorziening dient een tweede inkoopstation gerealiseerd te worden. Hierbij hoort ook de aanleg van de kabels naar de brug toe, integratie in het V&V-proces en integratie in het meerjarig onderhoud.
Interne Kennung: 31167987
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315500 Mittelspannungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor de opdracht uit te breiden c.q. aan te passen met de volgende werkzaamheden: toepassing van het bouwblok Audio op de Spijkenisserbrug en de Brug over de Noord door middel van levering van dit bouwblok vanuit Rijkswaterstaat (vergelijkbaar met overige IA bouwblokken zoals benoemd in artikel 7 lid 2 van de Basisovereenkomst) in plaats van realisatie van de Audio-functionaliteit door de ON-realisatie; toepassing van het bouwblok Video op de Spijkenisserbrug en de Brug over de Noord door middel van levering van dit bouwblok vanuit Rijkswaterstaat (vergelijkbaar met overige IA bouwblokken zoals benoemd in artikel 7 lid 2 van de Basisovereenkomst) in plaats van realisatie van de Video-functionaliteit door de ON-realisatie; Realiseren van vroegtijdige informatievoorziening (DVM bord) over status van de (open/dicht) van de Brug over de Noord voor weggebruikers. Realiseren van dubbel groen seinbeeld aan weerszijde van de Brug over de Noord.