2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Lišov - přístavba učeben – dodávka interiérového vybavení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž vnitřního interiérového vybavení do odborných učeben a školní družiny, které vznikly v přístavbě základní školy v Lišově. Jedná se především o stoly, židle, katedry, skříně, a další nábytek včetně příslušenství. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Specifikace předmětu plnění včetně položkového rozpočtu. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Smlouva o dílo. Technická specifikace uvedená v příloze č.1 je specifikací minimální, v případě uvedení konkrétních výrobců zadavatel umožňuje kvalitativně obdobné řešení. Realizace zakázky bude financována z finančních prostředků Integrovaného regionálního operačního programu, 112. výzva IROP - Základní školy II. - SC 4.1 (PR), Modernizace školy, CZ.06.04.01/00/22_112/0001317.
Interne Kennung: ZŠ Lišov - přístavba učeben – dodávka interiérového vybavení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001