13065-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Zabezpieczenie medyczne posiedzeń Sejmu w latach 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpieczenie medyczne posiedzeń Sejmu w latach 2026-2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zdrowotnej polegającej na udzielaniu osobom uczestniczącym w posiedzeniu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej świadczeń zdrowotnych służących ratowaniu tych osób w stanie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia zgodnie z ustawą z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. z 2025 r. poz. 91, z późn. zm.). Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung725014-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenstrybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZabezpieczenie medyczne posiedzeń Sejmu w latach 2026-2028