See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 133/PN/2021 - Dostawa wyrobów medycznych do zabiegów koronarografii i koronaroplastyki dla UCK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do zabiegów koronarografii i koronaroplastyki dla UCK w asortymencie oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 133/PN/2021 - część 2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001