See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka dopravních pásů 2. čtvrtletí 2025.
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 Zadávací dokumentace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část veřejné zakázky, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 694932-2024
Interne Kennung: N006/24/V00034940
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky (VZ) se jedná o otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část VZ, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části VZ. Dodavatelé podávají Nabídku v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Veškerá komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma uzavření smlouvy na veřejnou zakázku podle § 124 odst. 1 ZZVZ, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje NEN, Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem nebude brán zřetel. Zadavatel přistoupí k otevírání Nabídek všech Částí VZ po uplynutí lhůty pro podání Nabídek v souladu s ust. § 109 ZZVZ. Zadavatel v souladu s § 56 odst. 2 ZZVZ nesmí s účastníky zadávacího řízení o podaných Nabídkách jednat. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo kdykoliv Otevřené řízení na VZ či její jakoukoli Část VZ zrušit. Ostatní zadávací podmínky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci VZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417310 Förderbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1
Beschreibung: Dodávka dopravních pásů specifikovaných v tabulce s názvem ,,Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží - DP1, " uvedené v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky.
Interne Kennung: N006/24/V00034940/001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci v část 1, článek 24.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2
Beschreibung: Dodávka dopravních pásů specifikovaných v tabulce s názvem ,,Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží - DP2, " uvedené v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky.
Interne Kennung: N006/24/V00034940/002