See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje 84 zadania
Interne Kennung: DA.261.1.48.2.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Cz-4 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator IVENT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Los: LOT-0005
Titel: cz -5 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator Bennet, NPB 840
Los: LOT-0006
Titel: cz-6 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator Centivia
Los: LOT-0007
Titel: cz-7 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator pNeuton
Los: LOT-0011
Titel: cz-11 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator AVEA Vilio
Los: LOT-0013
Titel: cz-13 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: respirator Standart Medumat
Los: LOT-0014
Titel: cz-14 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: Aparat do znieczulenia Aspire Carestation
Los: LOT-0019
Titel: cz-19 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: Inkubator
Los: LOT-0020
Titel: cz-20 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: Neopuff
Los: LOT-0044
Titel: cz-44 Wykonywanie przeglądów, diagnostyki i napraw aparatury medycznej i urządzeń technicznych.
Beschreibung: Komora laminarna