See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, realizacja, wdrożenie, rozwój i utrzymanie Systemu Platforma Koordynacji i Wymiany Danych – Single Window
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, realizacja, wdrożenie, rozwój i utrzymanie Systemu PKWD – Single Window, także dla potrzeb współpracy z komponentami wytworzonymi lub rozwijanymi w ramach Programu PUESC. Zakres zamówienia : 1) Oprogramowanie oraz dokumentacja Systemu. 2) Dodatkowe wymagane licencje na wszystkie komponenty platformy programowej w ilości niezbędnej do realizacji wymagań dla wszystkich środowisk Systemu (testowego, szkoleniowego, rozwojowego oraz produkcyjnego), obejmujących prawo do instalacji poprawek i nowszych wersji oprogramowania. 3) Szkolenia dla testerów, administratorów i użytkowników. 4) Usuwanie błędów w oprogramowaniu, upgrade w zakresie komponentów platformy programowej i adekwatna aktualizacja dokumentacji w tym zakresie, a także monitoring, pielęgnacja, konsultacje dotyczące oprogramowania etc. 5) Tworzenie nowych funkcjonalności w oprogramowaniu; wdrażanie nowych wersji oprogramowania, modyfikacja oprogramowania, realizacja zmian konfiguracji, optymalizacja oprogramowania systemowego i narzędziowego a także adekwatna aktualizacja dokumentacji w tym zakresie.
Interne Kennung: 3201-ILZ.260.6.2018
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001