130782-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skarszewy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skarszewy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skarszewy z podziałem na następujące części: 1) Część nr 1 zamówienia – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości, z terenu Gminy Skarszewy Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Skarszewy systemie odbioru odpadów komunalnych, w tym z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe oraz inne nieruchomości wykorzystane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Skarszewy. Do obowiązków wykonawcy należy wyposażenie nieruchomości oraz utrzymanie urządzeń (pojemników) do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, odpadów komunalnych zmieszanych. 2) Część nr 2 zamówienia – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów dostarczonych przez mieszkańców Gminy Skarszewy do Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zorganizowanego na terenie Gminy Skarszewy. 2. W trakcie realizacji usług Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa. 3. Realizacja usługi musi umożliwiać zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami i nie może powodować pogorszenia jakości odbieranych odpadów na potrzeby dalszych procesów ich przetworzenia. 4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia sprawnie i terminowo, ograniczając do minimum utrudnienia w ruchu drogowym oraz niedogodności dla mieszkańców. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 6. Podane, w Załączniku nr 1 do SWZ, szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania stanowią wielkości do kalkulacji ceny oferty. Ostateczna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania wynikać będzie z realizacji zamówienia do końca umowy.
Vorherige Bekanntmachung856699-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości, z terenu Gminy Skarszewy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Skarszewy systemie odbioru odpadów komunalnych, w tym z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe oraz inne nieruchomości wykorzystane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Skarszewy. Do obowiązków wykonawcy należy wyposażenie nieruchomości oraz utrzymanie urządzeń (pojemników) do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, odpadów komunalnych zmieszanych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania ze wznowienia wykonania zamówienia, polegającego na wykonaniu po raz kolejny tych samych usług, w ilościach i na warunkach przewidzianych w umowie. 2. Wznowienie wykonania zamówienia przedłuża okres obowiązywania umowy o kolejne max. 24 miesiące. 3. Wznowienie nie stanowi zmiany umowy, dotyczy umowy zawartej na czas określny, która na podstawie decyzji Zamawiającego, może zostać przedłużona na kolejny okres.
LosLOT-0002
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów dostarczonych przez mieszkańców Gminy Skarszewy do Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zorganizowanego na terenie Gminy Skarszewy. 2. W trakcie realizacji usług Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa. 3. Realizacja usługi musi umożliwiać zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami i nie może powodować pogorszenia jakości odbieranych odpadów na potrzeby dalszych procesów ich przetworzenia. 4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia sprawnie i terminowo, ograniczając do minimum utrudnienia w ruchu drogowym oraz niedogodności dla mieszkańców. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 6. Podane, w Załączniku nr 1 do SWZ, szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania stanowią wielkości do kalkulacji ceny oferty. Ostateczna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania wynikać będzie z realizacji zamówienia do końca umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen