See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 1.0, serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity.
Beschreibung: Obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 1.0, serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity
Vorherige Bekanntmachung: 815424-2025
Interne Kennung: 25/WNP-034487/ITiUP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66133000 Bearbeitung und Clearing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 1.0, serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity.
Interne Kennung: Obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 1.0, serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity.