See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst signalisatie Solidaris
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanstelling van één of meerdere ondernemingen dewelke de Vlaamse Solidaris ziekenfondsen en haar aanverwante entiteiten zullen voorzien van diverse signalisatie producten zoals folies, bestickering voor wagens, bordjes etc.
Interne Kennung: 2025/002 INF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provincie Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Provincie West-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Provincie Antwerpen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Provincie Limburg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Brussel-Hoofdstad + provincie Vlaams Brabant + provincie Waals Brabant
Interne Kennung: 5