2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a podpora výrobce pro FWDM technologii Cisco Systems, Inc.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je a) poskytování servisních služeb pro HW a SW výrobce Cisco Systems, Inc. (dále jen „Cisco“), b) zajištění přímé a rozšířené přímé podpory výrobce pro HW a SW Cisco. Detailní požadavky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-2025-042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001