See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do 6 WOG Ustka w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do 6 WOG Ustka w 2026 roku, opisana szczegółowo w opisach przedmiotu zamówienia dla każdego zadania oddzielnie – załącznik do SWZ: Zadanie I – załącznik nr 3 a Zadanie II – załącznik nr 3 b Postępowanie składa się z dwóch zadań a Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub więcej zadań. Zadanie I – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do 6 WOG Ustka w 2026 roku; Zadanie II – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych specyficznych w danej grupie produktów do 6 WOG Ustka w 2026 roku
Vorherige Bekanntmachung: 646512-2025
Interne Kennung: 66/WM/6WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik do SWZ: Zadanie I – załącznik nr 3 a
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rozwiązania równoważne w zakresie oferowanego przedmiotu zamówienia: Wykonawca, który powołuje się na zastosowanie rozwiązań równoważnych, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dane rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. W związku z przywołaniem polskich norm w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający dopuszcza produkty równoważne posiadające cechy fizykochemiczne o wyższym lub niższym procencie ich zawartości w produkcie o maksymalną wartość +/- 1 %, pod warunkiem, że zapewniają lepszą jakość produktu i bezpieczeństwo jego spożywania. W przypadku powołania się Wykonawcy na rozwiązania równoważne, jest on zobowiązany do załączenia wraz z ofertą: - wykazu produktów z zastosowanymi rozwiązaniami równoważnymi - opisu rozwiązań równoważnych np. szczegółowa karta produktu, deklaracja zgodności, protokół z badań laboratoryjnych, potwierdzający zgodność właściwości fizyko-chemicznych, jakościowych danego produktu w stosunku do opisanych przez Zamawiającego. Wykonawca, który nie oferuje równoważności nie ma obowiązku przedkładania opisów i materiałów jak powyżej. Niezłożenie przez Wykonawcę dokumentów wskazanych powyżej tj. potwierdzających, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego będzie jednoznaczne z zaoferowaniem przedmiotu zamówienia określonego przez Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych specyficznych w danej grupie produktów do 6 WOG Ustka w 2026 roku
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik do SWZ: Zadanie II – załącznik nr 3 b
Interne Kennung: Zadanie 2