2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systeem voor Vergunningverlening en -beheer
Beschreibung: Levering, implementatie en beheer van een SaaS-systeem voor: - Zaakgericht vergunningbeheer - Digitaal klantportaal (eHerkenning/eIDAS/basislogin) - Koppelingen met o.a. KvK, RDW, ERRU, Visma Financials - Volledige ondersteuning van werkprocessen NIWO - Ondersteuning rapportages, dashboards, registraties, archivering, klantcontact Initiële periode van 4 jaar met mogelijke verlengingen van de opdracht door Opdrachtgever van vier (4) maal twee (2) jaar elk. Geraamde waarde is gebaseerd op de maximale looptijd van de opdracht.
Interne Kennung: 2025-08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie leidraad Initiële periode van 4 jaar met mogelijke verlengingen van de opdracht door Opdrachtgever van vier (4) maal twee (2) jaar elk. Geraamde waarde is gebaseerd op de maximale looptijd van de opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: migratie; verplicht aan te bieden optioneel af te nemen.