2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń samojezdnych do przemieszczania śmigłowców z podwoziem płozowym (samojezdne akumulatorowe wózki holownicze)
Beschreibung: Zakup urządzeń samojezdnych do przemieszczania śmigłowców z podwoziem płozowym (samojezdne akumulatorowe wózki holownicze)
Vorherige Bekanntmachung: 651651-2024
Interne Kennung: 206/Cut/24/AL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia jest powtarzane. Poprzednio prowadzone postępowanie zostało unieważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001