2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników potrójnych góra-dół
Beschreibung: Dostawa pojemników potrójnych góra-dół. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie z tytułu prawa opcji. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie z tytułu art. 30 ust. 4 ustawy pzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji. 2. Skorzystanie z prawa opcji wydłuża okres obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy. 3. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą realne potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe. 4. Prawem opcji objęty jest zakres zamówienia, o którym mowa w wyznaczonej części formularza ofertowego.