131058-2026 - Ergebnis
Dänemark – Kraftfahrzeugversicherungen – Struer Kommune - Indkøb af motorkøretøjsforsikringer - Bekendtgørelse om indgået kontrakt
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStruer Kommune - Indkøb af motorkøretøjsforsikringer - Bekendtgørelse om indgået kontrakt
BeschreibungStruer Kommune ønsker tilbud på nedenstående efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:MotorkøretøjsforsikringDer henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung270919378
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensStruer Kommune ønsker tilbud på nedenstående efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:MotorkøretøjsforsikringDer henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0000