See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne – administracja bliżej mieszkańców i mieszkanek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne – administracja bliżej mieszkańców i mieszkanek” dofinansowanego w ramach priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027 w następującym zakresie: Zadanie częściowe nr 1 - Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne. Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i przenośnych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 - Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne.
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 1 - Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne. 1. Przedmiot zamówienia polega w szczególności na: - Udostępnieniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji, integracji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące ZADANIA i wchodzące w ich skład PODZADANIA: ZADANIE 1 PODZADANIE 1.1 Modernizacja systemów dziedzinowych – 1 szt. PODZADANIE 1.2 Udostępnienie e-Usług publicznych – 1 szt. PODZADANIE 1.3 Modernizacja EOD – 1 szt. PODZADANIE 1.4 Szkolenie – 1 usługa (48h) ZADANIE 2 PODZADANIE 2.1 Modernizacja systemów GIS – 1 szt. PODZADANIE 2.2 Udostępnienie e-Usług GIS – 1 szt. PODZADANIE 2.3 Digitalizacja – 1 usługa (215 rbh) PODZADANIE 2.4 Szkolenie – 1 usługa (16 h) ZADANIE 3 PODZADANIE 3.1 Zakup zestawów komunikacyjno-pomiarowych jednostrumieniowych – 1 200 szt. PODZADANIE 3.2 Zakup zestawów komunikacyjno-pomiarowych objętościowych 300 szt. PODZADANIE 3.3 Zakup licencji – 1 szt. PODZADANIE 3.4 Zakup narzędzi do prowadzenia zdalnego odczytu – 1 szt. PODZADANIE 3.5 Integracja – 1 szt. PODZADANIE 3.6 Szkolenie – 1 usługa (16 h) ZADANIE 4 PODZADANIE 4.1 Uruchomienie Platformy Projektowej – 1 szt. PODZADANIE 4.2 Szkolenie – 1 usługa (8h) ZADANIE 5 PODZADANIE 5.1 Zakup sprzętu IT - Szafa RACK – 1 szt. PODZADANIE 5.2 Zakup sprzętu IT – Serwer – 2 szt. PODZADANIE 5.3 Zakup sprzętu IT - System operacyjny do serwera – 2 szt. PODZADANIE 5.4 Zakup sprzętu IT - Licencje dostępowe – 1 szt. PODZADANIE 5.5 Zakup sprzętu IT – Macierz – 1 szt. PODZADANIE 5.6 Zakup sprzętu IT – Wirtualizacja – 1 szt. PODZADANIE 5.7 Zakup sprzętu IT – UPS – 1 szt. PODZADANIE 5.8 Zakup sprzętu IT - Biblioteki taśmowe – 1 szt. PODZADANIE 5.9 Zakup sprzętu IT - Oprogramowanie do backupu danych – 1 szt. PODZADANIE 5.10 Zakup sprzętu IT - Switch zarządzalny 48T – 2 szt. PODZADANIE 5.11 Zakup sprzętu IT - Uruchomienie zdalnej pracy – 1 szt. PODZADANIE 5.12 Zakup sprzętu IT - Kontrola dostępu – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1 - Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne – administracja bliżej mieszkańców i mieszkanek Zadanie częściowe nr 1 - Kompleksowa cyfryzacja w Gminie Hyżne. 1. Przedmiot zamówienia polega w szczególności na: - Udostępnieniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji, integracji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące ZADANIA i wchodzące w ich skład PODZADANIA: ZADANIE 1 PODZADANIE 1.1 Modernizacja systemów dziedzinowych – 1 szt. PODZADANIE 1.2 Udostępnienie e-Usług publicznych – 1 szt. PODZADANIE 1.3 Modernizacja EOD – 1 szt. PODZADANIE 1.4 Szkolenie – 1 usługa (48h) ZADANIE 2 PODZADANIE 2.1 Modernizacja systemów GIS – 1 szt. PODZADANIE 2.2 Udostępnienie e-Usług GIS – 1 szt. PODZADANIE 2.3 Digitalizacja – 1 usługa (215 rbh) PODZADANIE 2.4 Szkolenie – 1 usługa (16 h) ZADANIE 3 PODZADANIE 3.1 Zakup zestawów komunikacyjno-pomiarowych jednostrumieniowych – 1 200 szt. PODZADANIE 3.2 Zakup zestawów komunikacyjno-pomiarowych objętościowych 300 szt. PODZADANIE 3.3 Zakup licencji – 1 szt. PODZADANIE 3.4 Zakup narzędzi do prowadzenia zdalnego odczytu – 1 szt. PODZADANIE 3.5 Integracja – 1 szt. PODZADANIE 3.6 Szkolenie – 1 usługa (16 h) ZADANIE 4 PODZADANIE 4.1 Uruchomienie Platformy Projektowej – 1 szt. PODZADANIE 4.2 Szkolenie – 1 usługa (8h) ZADANIE 5 PODZADANIE 5.1 Zakup sprzętu IT - Szafa RACK – 1 szt. PODZADANIE 5.2 Zakup sprzętu IT – Serwer – 2 szt. PODZADANIE 5.3 Zakup sprzętu IT - System operacyjny do serwera – 2 szt. PODZADANIE 5.4 Zakup sprzętu IT - Licencje dostępowe – 1 szt. PODZADANIE 5.5 Zakup sprzętu IT – Macierz – 1 szt PODZADANIE 5.6 Zakup sprzętu IT – Wirtualizacja – 1 szt. PODZADANIE 5.7 Zakup sprzętu IT – UPS – 1 szt. PODZADANIE 5.8 Zakup sprzętu IT - Biblioteki taśmowe – 1 szt. PODZADANIE 5.9 Zakup sprzętu IT - Oprogramowanie do backupu danych – 1 szt. PODZADANIE 5.10 Zakup sprzętu IT - Switch zarządzalny 48T – 2 szt. PODZADANIE 5.11 Zakup sprzętu IT - Uruchomienie zdalnej pracy – 1 szt. PODZADANIE 5.12 Zakup sprzętu IT - Kontrola dostępu – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Wspólny Słownik Zamówień: 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48442000-8 - Pakiety oprogramowania do systemów finansowych, 48443000-5 - Pakiety oprogramowania do rachunkowości/księgowości, 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe, 48450000-7 - Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi, 48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych 48820000-2– Serwery 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy, 38421100-3 – Wodomierze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i przenośnych PODZADANIE 5.13 Zakup sprzętu IT - Komputer stacjonarny z pakietem biurowym i oprogramowaniem antywirusowym – 20 szt. PODZADANIE 5.14 Zakup sprzętu IT - Laptop z pakietem biurowym i oprogramowaniem antywirusowym – 5 szt. Wspólny Słownik Zamówień: 30213300-8 - Komputer biurkowy 30213100-6 - Komputery przenośne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket