See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA MONITOROWANIA I OGRANICZANIA WYSTĘPOWANIA PTAKÓW I INNYCH ZWIERZĄT NA TERENIE LOTNISK WOJSKOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotnisk wojskowych w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Cewice, Zadanie 2 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Gdynia Oksywie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do projektu umowy (zał. nr 13a i 13b do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 601344-2025
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Cewice
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotnisk wojskowych w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Cewice, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do projektu umowy (zał. nr 13a i 13b do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Gdynia Oksywie
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotnisk wojskowych w podziale na dwa zadania: Zadanie 2 – Usługa monitorowania i ograniczania występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego Gdynia Oksywie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do projektu umowy (zał. nr 13a i 13b do SWZ).
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.48.2025.