See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie przeglądów, konserwacji, napraw sprzętu medycznego i laboratoryjnego oraz testy podstawowe i specjalistyczne RTG
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu medycznego i laboratoryjnego szczegółowo określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, przez okres 24 miesięcy, od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: SZP.2420.7.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu medycznego i laboratoryjnego szczegółowo określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, przez okres 24 miesięcy, od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z poniższym: 1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 60% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia podstawowego, określonego w załączniku nr 1 wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące. 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji po wyczerpaniu kwoty brutto zamówienia gwarantowanego lub wystąpienia konieczności przedłużenia okresu obowiązywania umowy w celu wybrania Wykonawcy w kolejnym postępowaniu o zamówienie publiczne. 3) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla poszczególnej części. 4) Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia gwarantowanego. 5) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 6) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 poz.1
Interne Kennung: Pakiet nr 36 poz.1
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 36 poz.2
Interne Kennung: Pakiet nr 36 poz.2
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 37
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 38
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 39
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 40
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 41
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 42
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 44
Interne Kennung: Pakiet nr 44