2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-6/AK/2026 - Wywóz i utylizacja termiczna odpadów medycznych wraz z dostawą pojemników na odpady oraz usługa doradcy ADR.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest „Wywóz i utylizacja termiczna odpadów medycznych wraz z dostawą pojemników na odpady oraz usługa doradcy ADR” określone w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 Pakiety tj. Pakiet 1- Wywóz i utylizacja odpadów medycznych, pojemniki na odpady medyczne. Pakiet 2-Usługa doradcy ADR.
Interne Kennung: RZP-6/AK/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524100 Einsammlung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Wywóz i utylizacja odpadów medycznych, pojemniki na odpady medyczne.-RZP-6/AK/2026
Beschreibung: RZP-6/AK/2026-Wywóz i utylizacja termiczna odpadów medycznych wraz z dostawą pojemników na odpady oraz usługa doradcy ADR - w zakresie Pakietu nr 1-Wywóz i utylizacja odpadów medycznych, pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: Pakiet 1 - Wywóz i utylizacja odpadów medycznych, pojemniki na odpady medyczne.
Haupteinstufung (cpv): 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Usługa doradcy ADR.-RZP-6/AK/2026
Beschreibung: RZP-6/AK/2026 - Wywóz i utylizacja termiczna odpadów medycznych wraz z dostawą pojemników na odpady oraz usługa doradcy ADR - w zakresie Pakietu nr 2 - Usługa doradcy ADR.
Interne Kennung: Pakiet 2 - Usługa doradcy ADR.
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung