See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VERNIEUWEN EN UITBREIDEN VAN HET GEBOUWENBEHEERSYSTEEM VOOR AP HOGESCHOOL: - CAMPUS LANGE NIEUWSTRAAT (LNI) - CAMPUS MEISTRAAT (MEI)
Beschreibung: Het project omvat het vervangen van de bestaande automatische regeling door een nieuwe automatische regeling voor de HVAC-installatie, die kan aangestuurd worden vanuit een gebouwenbeheersysteem. Beide campussen (Meistraat en Lange Nieuwstraat) worden voorzien van hetzelfde merk regeling en gebouwenbeheer. De bestaande regeling is ingebouwd in elektrische borden die opgesteld staan, verdeeld over het gebouw. Deze borden en de elektrische voedingen van alle onderdelen van de HVAC-installaties blijven behouden, enkel het regelgedeelte wordt vernieuwd. Het bestaande veldmateriaal (voelers en sensoren) voor sturing van de automatische regeling en de bekabeling tot in de borden worden behouden, en terug aangesloten op de nieuwe regelaars en modules. De aanbestedende overheid wil gelijktijdig een aantal optimalisaties doorvoeren aan bestaande regeling en installaties. Het veldmateriaal, de regelaars en de programmatie daarvan maken deel uit van de opdracht. De nieuwe regeling moet uitbreidbaar zijn zodat ze flexibel kan aangepast worden aan eventuele wijzigingen van de installaties. Vanuit het nieuwe gebouwenbeheersysteem moet zowel campus campus Lange Nieuwstraat als campus Meistraat gevisualiseerd en aangestuurd kunnen worden. Het gebouwenbeheersysteem moet ook de mogelijkheid bieden om later uit te breiden en meerdere gebouwen bijkomend aan te sluiten. De voorkeur van het nieuwe gebouwenbeheersysteem gaat uit naar een reeds aanwezig gebouwenbeheersysteem binnen AP Hogeschool Antwerpen. Dit omwille van standaardisatie, reeds bestaande kennis in huis, het beperken van de onderhoudskost, het beperken van de ICT-hardwarekost, om het aantal softwarepakketten in huis te beperken en omdat er regelmatig gebruikgemaakt wordt van externe krachten om bij personeelstekort de minimumbezetting te voorzien. De opdracht is opgedeeld in een vast gedeelte en een voorwaardelijk gedeelte. Het voorwerp van de opdracht betreft het vernieuwen en uitbreiden van het gebouwenbeheersysteem voor AP Hogeschool in de volgende campussen: • CAMPUS LANGE NIEUWSTRAAT (LNI) (vast gedeelte) • CAMPUS MEISTRAAT (MEI) (voorwaardelijk gedeelte)
Interne Kennung: AP/MPMO/2025-009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/MPMO/2025-009 - 1
Interne Kennung: 1