See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków z programów lekowych
Beschreibung: Dostawa leków z programów lekowych na okres 24 miesięcy - 198 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 586246-2025
Interne Kennung: DZP.242.342.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0071
Titel: Pozycja nr 71
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 71 Golimumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 71
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0072
Titel: Pozycja nr 72
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 72 Guselkumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Pozycja nr 73
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 73 Guselkumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Pozycja nr 74
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 74 Idursulfasum
Interne Kennung: Pozycja nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Pozycja nr 75
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 75 Iloprostum [*l]
Interne Kennung: Pozycja nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Pozycja nr 76
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 76 Imiglucerasum
Interne Kennung: Pozycja nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Pozycja nr 77
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 77 Inclisiranum
Interne Kennung: Pozycja nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Pozycja nr 78
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 78 Infliximabum
Interne Kennung: Pozycja nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Pozycja nr 79
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 79 Interferonon beta-1b – opakowanie zbiorcze zawierające 15 opakowań pojedynczych, z których każde zawiera zestaw do wykonania pojedynczych iniekcji ( 1 fiolka z proszkiem do sporz.r-ru do inj.; 1 amp-strzyk.z 1,2 ml rozpuszczalnika do przyg.r-ru zawierającą r-r NaCl o stężeniu 5,4mg/ml; 1 łącznik fiolki z igłą; 2 waciki nasączone alkoholem), pojemnik na zużyte igły
Interne Kennung: Pozycja nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Pozycja nr 80
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 80 Interferonum beta-1a [*a]
Interne Kennung: Pozycja nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Pozycja nr 81
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 81 Interferonum beta-1a
Interne Kennung: Pozycja nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Pozycja nr 82
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 82 Ixekizumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Pozycja nr 83
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 83 Ketoanalogi aminokwasów typu Ketosteril
Interne Kennung: Pozycja nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Pozycja nr 84
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 84 Lamivudinum
Interne Kennung: Pozycja nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Pozycja nr 85
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 85 Lanadelumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Pozycja nr 86
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 86 Letermovir
Interne Kennung: Pozycja nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Pozycja nr 87
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 87 Letermovir
Interne Kennung: Pozycja nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Pozycja nr 88
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 88 Levodopum+Carbidopum [*d]
Interne Kennung: Pozycja nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Pozycja nr 89
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 89 L-karnityna
Interne Kennung: Pozycja nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Pozycja nr 90
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 90 Lomitapidum [*n]
Interne Kennung: Pozycja nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Pozycja nr 91
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 91 Lusparterceptum
Interne Kennung: Pozycja nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Pozycja nr 92
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 92 Lusparterceptum
Interne Kennung: Pozycja nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Pozycja nr 93
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 93 Lumasiranum
Interne Kennung: Pozycja nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Pozycja nr 94
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 94 Macitentanum
Interne Kennung: Pozycja nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Pozycja nr 95
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 95 Mavacamtenum [*n]
Interne Kennung: Pozycja nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Pozycja nr 96
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 96 Mepolizumabum [*a]
Interne Kennung: Pozycja nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Pozycja nr 97
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 97 Migalostatum
Interne Kennung: Pozycja nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Pozycja nr 98
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 98 Mirikizumab
Interne Kennung: Pozycja nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Pozycja nr 99
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 99 Mirikizumab
Interne Kennung: Pozycja nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Pozycja nr 100
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 100 Natalizumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 100