See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 luzem – zamówienie z wolnej ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesach odzysku od R1 do R12 odpadów o kodzie 191212, pochodzących z przetwarzania zmieszanych i selektywnie dostarczanych odpadów komunalnych jako tzw. frakcja nadsitowa > 80 mm, o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy. Odebrane partie odpadów mogą różnić się co do wartości, a jakiekolwiek różnice nie będą stanowiły podstaw roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Odpady będą ładowane luzem na środki transportu Wykonawcy. Odpady będą ładowane luzem na środki transportu Wykonawcy.
Interne Kennung: 6/ZGO.LOMZA/26_WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001