See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na usuwaniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r. Szacowana masa odpadów w okresie realizacji Zamówienia wyniesie 1 200 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 716197-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na usuwaniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r. Szacowana masa odpadów w okresie realizacji Zamówienia wyniesie 1 200 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.51.2024