131291-2025 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Najem długoterminowy pojazdów służbowych na potrzeby Portu Lotniczego Lublin S.A. z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy pojazdów służbowych na potrzeby Portu Lotniczego Lublin S.A. z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy tj. przez okres 36 miesięcy, fabrycznie nowych, nieużywanych lub z przebiegiem maksymalnie 5 000 km w zakres którego wchodzi: Część 1: Samochód osobowy z napędem 4x4 –10 szt. Część 2: Samochód ciężki dostawczy (typ nadwozia furgon) – 2 szt. Część 3: Samochód lekki dostawczy klasa kombi van – 2 szt. Część 4: Samochód osobowy kombi –2 szt. Część 5: Samochód typu minibus – 2 szt. 2. Samochody stanowiące przedmiot zamówienia muszą spełniać warunki techniczne przewidziane przez obowiązujące w Polsce przepisy prawne dla samochodów poruszających się po drogach publicznych oraz warunki przewidziane przez przepisy prawa wspólnotowego Unii Europejskiej. Samochody muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r., nie posiadają wad fizycznych ani prawnych, a ich parametry, cechy techniczne i konstrukcyjne jak też wyposażenie odpowiadają przepisom prawa oraz wszelkim obowiązującym normom i wymaganiom bezpieczeństwa. Dostarczone samochody w danej klasie (segmencie) muszą być jednolitej marki i modelu oferowanego przez danego producenta. Zamawiający nie wymaga, aby pojazdy we wszystkich segmentach były jednego producenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki od 7.1 do 7.5.do SWZ.
Interne Kennung: NZ/241/P/34/2025/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Samochód osobowy z napędem 4x4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Menge: 10 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Samochód ciężki dostawczy (typ nadwozia furgon)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 34136100 Leichtlastwagen
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Samochód lekki dostawczy klasa kombi van
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Samochód osobowy kombi
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Samochód typu minibus