2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 4 - ,,Budowa magazynu energii elektrycznej na terenie RCO o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowy magazynów energii elektrycznej na terenie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW. Planowane przedsięwzięcie służyć będzie magazynowaniu energii elektrycznej, która zostanie wykorzystana na potrzeby bilansowania energii elektrycznej w Przedsiębiorstwie oraz w Krośnieńskim Klastrze Energii
Interne Kennung: DZ-2300-32/EK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowy magazynów energii elektrycznej na terenie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie o pojemności 800 kWh i mocy 400 kW. Planowane przedsięwzięcie służyć będzie magazynowaniu energii elektrycznej, która zostanie wykorzystana na potrzeby bilansowania energii elektrycznej w Przedsiębiorstwie oraz w Krośnieńskim Klastrze Energii 2. Zamawiający posiada Program Funkcjonalno–Użytkowy dla instalacji będącej przedmiotem zamówienia. Stanowi on integralną część opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 7 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający informuje, że MPGK Krosno Sp. z o.o. posiada koncesję na produkcję energii elektrycznej i ma jednostki wytwórcze energii elektrycznej. 4. Wszystkie opisy, nazwy własne materiałów, nazwy producentów lub normy użyte w OPZ – PFU nie powinny być traktowane jako narzucone bądź sugerowane przez Zamawiającego, powinny być rozumiane jako definicje standardów. Przy realizacji zamówienia za zgodą Zamawiającego dopuszcza się zastosowanie innego równoważnego (spełniającego wymagania podane w dokumentacji przetargowej) materiału, urządzenia lub normy. 5. Realizacja niniejszego zamówienia będzie wykonywana na czynnym obiekcie i wykonywane prace nie mogą utrudniać bieżącej eksploatacji zakładu. 6. Zamawiający umożliwi Wykonawcom, przed złożeniem ofert, dokonanie wizji lokalnej obiektów, których dotyczy przedmiot zamówienia. Przed dokonaniem wizji lokalnej Wykonawca powinien zwrócić się pisemnie do przedstawiciela Zamawiającego w SWZ
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45223810 Fertigkonstruktionen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen