See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie systemu informatycznego do funkcjonowania 118 Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje m.in.: - Przygotowanie systemu informatycznego do funkcjonowania 118 Szpitala Wojskowego w Ełku. -Zapewnienie subskrypcji licencji oprogramowania firmy KAMSOFT S.A. -Modyfikacja przez Wykonawcę oprogramowania na potrzeby funkcjonowania 118 Szpitala Wojskowego w Ełku -Sprawdzanie poprawności działania systemu
Vorherige Bekanntmachung: 000000-2025
Interne Kennung: DZP/WR/88/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001