131377-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Akustische Ausrüstung – Obnova reprosoustavy pro Činoherní scénu Městského divadla Brno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova reprosoustavy pro Činoherní scénu Městského divadla Brno
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání a instalace nové reprosoustavy pro hlediště a jeviště činoherní scény Městského divadla Brno. Součástí předmětu zakázky je zejména: • zpracování technického řešení ozvučení divadelního prostoru dle technického zadání objednatele, vypracování výkresové dokumentace a technické zprávy, • kompletní demontáž stávající reprosoustavy, • montáž a instalace nové reprosoustavy, • instalace kabelových rozvodů a přípojných míst, technologických stojanů a dalších komponentů systému, • nastavení systému ozvučení pro dosažení optimálního pokrytí všech míst hlediště i jeviště v souladu s technickou dokumentací, • doprava na místo určení, zkušební provoz, zaškolení obsluhy, a následný servis po celou dobu záruční lhůty, • vypracování dokumentace skutečného provedení (schéma vedení kabeláže, umístění koncových prvků, zapojení apod.), vypracování revizní zprávy elektro a posouzení únosnosti zavěšovacích prvků a jejich upevnění.
Interne KennungP26V00000008
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51313000 Installation von Audiogeräten, 45314300 Kabelinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenPokud dojde k odstoupení od smlouvy ze strany objednatele, vyhrazuje si tento v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změnit dodavatele, tj. převést plnění smlouvy na dodavatele, který se v zadávacím řízení veřejné zakázky v rámci hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. V případě, že nedojde k dohodě se dodavatelem dalším v pořadí, je oprávněn objednatel jednat postupně s dalšími dodavateli v pořadí, dokud nedojde ke změně dodavatele.