2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Zakroczym oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych w lutym 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie gminy Zakroczym oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej „PSZOK”), w sposób zgodny z przepisami obowiązującymi w trakcie realizacji zamówienia oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu: przygotowania odpadów komunalnych do ponownego użycia i recyklingu; ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania - określonych w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i aktach normatywnych. 2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych usług obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia. 3. Zamawiający informuje, że na terenie gminy Zakroczym występują wąskie drogi, gęsta lub rozproszona zabudowa. Szczegółowe informacje zawarte są w rozdziale III Opisu przedmiotu zamówienia. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Pzp: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób w zakresie realizacji zamówienia, które będą wykonywać czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem usług, tj.: kierowców do transportu odpadów, pracowników do załadunku odpadów, pracowników odpowiedzialnych za sprawozdawczość, rozliczenia i reklamacje, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.). 2) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu weryfikacji zatrudnienia i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do zaproszenia. 5. Wymagany termin wykonania zamówienia: od 01.02.2025 r. do 28.02.2025 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia.
Interne Kennung: RIN.271.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z treścią zaproszenia do negocjacji
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Zakroczym oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w lutym 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie gminy Zakroczym oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej „PSZOK”), w sposób zgodny z przepisami obowiązującymi w trakcie realizacji zamówienia oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu: przygotowania odpadów komunalnych do ponownego użycia i recyklingu; ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania - określonych w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i aktach normatywnych. 2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych usług obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia. 3. Zamawiający informuje, że na terenie gminy Zakroczym występują wąskie drogi, gęsta lub rozproszona zabudowa. Szczegółowe informacje zawarte są w rozdziale III Opisu przedmiotu zamówienia. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Pzp: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób w zakresie realizacji zamówienia, które będą wykonywać czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem usług, tj.: kierowców do transportu odpadów, pracowników do załadunku odpadów, pracowników odpowiedzialnych za sprawozdawczość, rozliczenia i reklamacje, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.). 2) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu weryfikacji zatrudnienia i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do zaproszenia.
Menge: 200 Tonnen