See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch ciężkich wozów pożarniczo-gaśniczych w celu przystosowania gminy do zmian klimatu i zapobieganiu ryzyku związanemu z klęskami żywiołowymi i katastrofami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych ciężkich wozów pożarniczo-gaśniczych z układem napędowym 4x4 wraz z wyposażeniem dla: - OSP w Kliczkowie Wielkim, - OSP KSRG Brzeźnio
Vorherige Bekanntmachung: 757686-2024
Interne Kennung: R. 271.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa wozu pożarniczo-gaśniczego dla OSP w Kliczkowie Wielkim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego wozu pożarniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kliczkowie Wielkim
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa wozu pożarniczo-gaśniczego dla OSP KSRG Brzeźnio
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego wozu pożarniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP KSRG Brzeźnio
Interne Kennung: część nr 2