131417-2025 - Ergebnis
Polen – Diagnostika – Dostawa testów diagnostycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów diagnostycznych
Beschreibung: Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 17 Pakietów (Części), dopuszczając możliwość składania ofert częściowych przez Wykonawcę w odniesieniu do jednego lub wszystkich Pakietów (Części) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą może udzielić jednemu Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 655488-2024
Interne Kennung: ADM-ZP.272.1.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Odczynniki do PCR i qPCR
Beschreibung: Odczynniki do PCR i qPCR - opis w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 10