2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń serwerowych oraz urządzeń do EDM na realizację projektu "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług(...)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń serwerowych oraz urządzeń do EDM na realizację projektu "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Główny kod CPV: 48822000-6 – Serwery komputerowe Dodatkowe kody CPV: 30216110-0 - Skanery komputerowe; 35126000-3 - Urządzenia do skanowania kodów kreskowych; 30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej Część I – Macierz, serwery, biblioteka taśmowa Część II - Kolektory danych Część III - Skanery do dokumentacji elektronicznej 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. W części 1 nie dokonano dodatkowego podziału zamówienia ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności istniejących u Zamawiającego rozwiązań technologicznych). Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. 6.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 30233160 Streamer-Laufwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Macierz, serwery, biblioteka taśmowa
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy, serwerów, biblioteki taśmowej Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. W części 1 nie dokonano dodatkowego podziału zamówienia ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności istniejących u Zamawiającego rozwiązań technologicznych Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Kolektory danych
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolektorów danych Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35126000 Balkencode-Lesegeräte
Menge: 80 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Skanery do dokumentacji elektronicznej
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów do dokumentacji elektronicznej Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Menge: 3 Stück