2. Verfahren
Verfahren
Titel: AMES - Úspory energie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a. dodání automatického kotle na dřevní masu - piliny a štěpku; b. dodání horkovodní ORC jednotky s příslušenstvím; c. dodání technologie zpracování dřevěného materiálu. Předmět veřejné zakázky je dělen na tři (3) dílčí plnění: a. dodání automatického kotle na dřevní masu - piliny a štěpku v rozsahu dle technické specifikace pro plnění A; b. dodání horkovodní ORC jednotky s příslušenstvím dle technické specifikace pro plnění B; c. dodání technologie zpracování dřevěného materiálu, v rozsahu dle technické specifikace pro plnění C. Podrobně je předmět zakázky popsán v technické specifikaci, která tvoří část C. této zadávací dokumentace. Uchazeč se může zúčastnit jednoho nebo druhého nebo třetího dílčího plnění, popřípadě obou nebo všech. Každé dílčí plnění bude hodnoceno samostatně
Interne Kennung: 2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 44621221 Teile von Heizkesseln für Zentralheizungen, 42161000 Durchlauferhitzer, 42162000 Dampfkessel, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 43812000 Sägevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodání automatického kotle na dřevní masu - piliny a štěpku
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání automatického kotle na dřevní masu - piliny a štěpku v rozsahu dle technické specifikace pro plnění A;
Interne Kennung: 2025-1/A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 12.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Za mimořádnou situaci se považuje i situace, ve které dojde ke zpoždění výběru vítězného dodavatele.
Los: LOT-0002
Titel: Dodání horkovodní ORC jednotky s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání horkovodní ORC jednotky s příslušenstvím dle technické specifikace pro plnění B
Interne Kennung: 2025-1/B
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Za mimořádnou situaci se považuje i situace, ve které dojde ke zpoždění výběru vítězného dodavatele.
Los: LOT-0003
Titel: Dodání technologie zpracování dřevěného materiálu
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání technologie zpracování dřevěného materiálu, v rozsahu dle technické specifikace pro plnění C.
Interne Kennung: 2025-A/C
Haupteinstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen