See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse reclamematerialen voor evenementen
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel om, na een procedure in twee fasen, een raamovereenkomst te sluiten met maximum vier (4) ondernemers voor de levering van allerhande reclamemateriaal voor evenementen teneinde de specifieke zichtbaarheid van de Nationale Loterij en van haar producten te garanderen. Naast de levering van het materiaal behelst de opdracht het bedrukken (branding), onder andere in functie van de producten van de Nationale Loterij. De voorliggende overheidsopdracht heeft betrekking op de levering van diverse reclamematerialen die bestemd zijn voor evenementen: spandoeken, banners, tafelhoesjes, vlaggen, parasols, tenten, display systemen, reclamestoelen, opblaasbaar materiaal, enz.
Interne Kennung: FIN/PRO/2024.45
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 39522530 Zelte, 35821000 Flaggen, 35821100 Flaggenmasten, 39550000 Aus Vliesstoffen hergestellte Waren, 22459100 Werbekleber und -streifen, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 39113400 Liegestühle, 39295100 Sonnenschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FIN/PRO/2024.45 - 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In eerste instantie geldt de raamovereenkomst voor een initiële looptijd van twee jaar, zonder stilzwijgende verlenging. De raamovereenkomst kan twee maal worden verlengd met een periode van één jaar op eenzijdig verzoek van de Nationale Loterij mits een aangetekend schrijven dat vóór de einddatum van de raamovereenkomst wordt verstuurd.