2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych dla pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa i członków ich rodzin (inne osoby objęte pakietami)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa i członków ich rodzin (inne osoby objęte pakietami), zwanych dalej osobami uprawnionymi lub Uprawnionymi. 2. Przez członków rodzin (inne osoby objęte pakietami) Zamawiający rozumie współmałżonków, partnerów, dzieci do 26 roku życia, dzieci powyżej 26 roku życia, teściów, rodziców 3. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na zasadach określonych w dokumentach zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ, załącznik nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz załącznik nr 4 do SWZ (wzór umowy).
Interne Kennung: DZP.26.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa i członków ich rodzin (inne osoby objęte pakietami), zwanych dalej osobami uprawnionymi lub Uprawnionymi. 2. Przez członków rodzin (inne osoby objęte pakietami) Zamawiający rozumie współmałżonków, partnerów, dzieci do 26 roku życia, dzieci powyżej 26 roku życia, teściów, rodziców 3. Liczba pakietów określona w ustępie powyżej jest ilością prognozowaną podaną w celu obliczenia ceny oferty przez Wykonawców. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktyczną liczbę wykupionych pakietów, nie mniej jednak, niż 70% wartości umowy. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie, w tym za utracone korzyści, w przypadku gdy liczba pracowników, członków rodzin, a także poszczególnych pakietów nie zostanie osiągnięta, w stosunku do ilości prognozowanych. 4. W ciągu trwania umowy mogą wystąpić zmiany w liczbie osób objętych usługą / liczbie pakietów. Jeżeli pracownik lub inna osoba uprawniona zrezygnuje z usługi, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki od następnego dnia miesiąca po miesiącu w którym uprawniony rezygnuje z korzystania ze świadczenia. 5. Wykonawca zapewni dostępność min. 500 placówek wykonujących usługi określone w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) na terenie całej Polski w tym w mieście stołecznym Warszawa (granice administracyjne) co najmniej 20 placówek, w Trójmieście, Rzeszowie i Wrocławiu (granice administracyjne) co najmniej 3 placówki w każdej lokalizacji, z zastrzeżeniem, że w granicach administracyjnych miast wojewódzkich Wykonawca zapewni możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług określonych w pakietach, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z zasadami określonymi w dokumentach zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zgodnie z zasadami określonymi w dokumentach zamówienia, w tym: 1. Opcja 1 - zwiększenie przedmiotu zamówienia w zakresie dokupienia statusu VIP dla każdego pakietu zgodnie z ust. 8 opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ; 2. Opcja 2 - zwiększenie przedmiotu zamówienia w zakresie ilości pakietów przekraczającej zakres zamówienia podstawowego.